H715 Black Edition

Cyclo Vac H715 Black Edition to kolejny po modelu H615 odkurzacz centralny w rodzinie Cyclo Vac, który oferuje unikalną na rynku możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego na części aż do 25 lat.

Cyclo Vac H715 Black Edition z powodzeniem można stosować w domach o średniej i dużej wielkości, ponieważ zastosowano w nim najnowszy bypassowy silnik firmy Elecro – Motors wyposażony w 3 stopniową turbinę. Odkurzacz posiada imponujące podciśnienie wynoszące ponad 39 kPa. Jest to nieprawdopodobne najmocniejszy dostępny na rynku jednosilnikowy centralny odkurzacz. Jego olbrzymia siła ssania gwarantują sprawne sprzątanie grubych zanieczyszczeń, a wysoki przepływ powietrza zapewnia skuteczne odkurzanie dużych powierzchni.

Tak jak większość odkurzaczy centralnych Cyclo Vac ten model posiada hybrydową separację zanieczyszczeń, która jest najwygodniejsza w obsłudze w przypadku domów jednorodzinnych. Użytkownik sam może zdecydować czy będzie używał bardzo higienicznych jednorazowych worków o pojemności 22 litrów, czy może separację zanieczyszczeń oprze o filtr samoczyszczący. Dodatkowym atutem jest wyposażenie modelu H715 Black Edition w filtr pyłu węglowego powstającego w wyniku ścierania się szczotek na silniku. Zastosowanie filtra daje dużą swobodę wyboru miejsca montażu odkurzacza. Mogą to być nawet czyste pomieszczenia, takie jak pralnia i spiżarnia, ponieważ cały czarny pył węglowy zostanie zatrzymany. W konkurencyjnych produktach jest on po prostu wydmuchiwany do pomieszczenia, w którym wisi odkurzacz przez co osiada w całości na wszystkim w formie czarnego nalotu.

Dodatkowo tak jak wszystkie najnowsze konstrukcje Cyclo Vac model H715 Black Edition został wyposażony technologia AntiVibraSound, która do minimum niweluje wibracje silnika, przez co jego praca jest jeszcze cichsza. Innowacyjny system Dual Conect daje możliwość podpięcia instalacji ssawnej z prawej lub lewej strony odkurzacza.

Jak widać odkurzacz centralny Cyclo Vac H715 Black Edition jest dopracowany w każdym detalu i gwarantując swoim nabywcom oprócz bardzo skutecznego sprzątania długoletnią bezawaryjną pracą.

 

Parametry techniczne:

Powierzchnia sprzątania [m2]: do 1395
Najbardziej oddalony punkt od jednostki [m]: 42,6
Liczba gniazd: 1 do 16
Długość węża RetraFlex [m]: 9,1 / 12,2 / 15,2
Moc ssąca [AirWat]: 655
Podciśnienie [kPa]: 39,21
Przepływ [l/s]: 54,4
Przepływ [m3/h]: 196,0
Przyłącze Dual Connect tak
Poziom hałasu [dB]: 65
Rodzaj filtracji: Hybrydowa
  1. cyklon + samoczyszczący się filtr HEPA pokryty powłoką teflonową
  2. opcjonalnie dodatkowy wymienny filtr workowy
Filtr HEPA w standardzie: tak
Filtr pyłu węglowego: tak
System EasyFit przyłączania do instalacji i mocowania jednostki: tak
Technologia DATASYNC:
Wyświetlacz LCD:
System AntiVibraSound tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem silnika: tak
Softstart:
Ilość silników: 1
Rodzaj silnika: Tangenial By-Pass Electro Motors
Ilość stopni turbiny: 3
Pojemność worka [l]: 22
Pojemność zbiornika [l]: 23,3
Waga [kg] 14,4
Jednocześni użytkownicy 1
Gwarancja: części: 10 lub 25 lat bez limitu godzin pracy, od momentu zakupu
serwis: 3 lata od momentu zakupu