O mnie i o firmie

Witam,

Domyślam się, że odwiedzając tą zakładkę chcesz zasięgnąć informacji o mnie i mojej firmie. Nazywam się Paweł Jeziółkowski i mieszkam od urodzenia w małej podwarszawskiej miejscowości Chotomów. Od dziecka żyłem w domu wielopokoleniowym wraz z dziadkami, rodzicami oraz rodzeństwem. Niestety dziadkowie już odeszli, a siostra musiała wyjechać za chlebem do Anglii. Kilka lat temu poznałem wspaniałą kobietę, która jest obecnie moją żoną. Z resztą serdecznie Cię Agato pozdrawiam. Agata zmienia świat małych dzieci, jest nauczycielką w przedszkolu. Obecnie cała nasza rodzina oczekuje na pojawienie się w naszym domu nowego hałaśliwego i psotnego pokolenia.

Być może zastanawiasz się dlaczego na stronie poświęconej firmie piszę o rodzinie?

Chcę byś mnie trochę poznał i zobaczył jakie wartości są mi bliskie. Uważam, że rzeczy, które wyniesiemy z domu bardzo często przekładamy świadomie lub podświadomie na grunt zawodowy, a w moim przypadku na sposób funkcjonowania firmy.

Nie chcę Cię też przekonywać, o tym jak niesamowicie jestem profesjonalny, że wykonałem setki instalacji centralnego odkurzania i rekuperacji, zamontowałem podobną ilość central, że będziesz kolejnym z niezliczonych już zadowolonych klientów. Uważam takie sformułowania za frazes.

Mogę Ci jedynie zagwarantować moją rzetelność w doradztwie i montażu.

 

Z poważaniem

Paweł Jeziółkowski

AirVac Polska
ul. Świerkowa 19
05-123 Chotomów
kom: 796-559-499
tel: 22-299-38-46