Odkurzacze centralne – odkurzacz centralny Cyclo Vac

Deco Vac DV60

Odkurzacz centralny Deco Vac DV60 został wyprodukowany w Kandzie przez firmę Trovac.

W modelu DV 60 zastosowano bardzo wydajny silnik firmy Domel, który sprawdzi się nie tylko w małych, ale i w średniej wielkości domach typowych dla polskiego budownictwa.

Zobacz więcej

Odkurzacz Cyclo Vac H615 Black Edition stanowi rewolucję na rynku. Producent pewien jakości swoich odkurzaczy umożliwia klientom przedłużenie okresu gwarancyjnego na swój najpopularniejszy model aż do 25 lat. Jest to wyjątkowa propozycja, skierowana do osób które oczekują urządzenia najlepszej jakości i chcą mieć pewność jego bezawaryjnej pracy przez wiele lat.

Zobacz więcej
H615-Black1-173x300
h715-black-edition

Cyclo Vac H715 Black Edition to kolejny po modelu H615 odkurzacz centralny w rodzinie Cyclo Vac, który oferuje unikalną na rynku możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego na części aż do 25 lat.

Zobacz więcej

Model GS95 to najmniejsza jednostka z rodziny Cyclo Vac. Charakteryzuje się bardzo wydajną turbiną firmy Domel dzięki, której uzyskano doskonałe parametry ssące przy zachowaniu niewielkich rozmiarów samego urządzenia. Odkurzacz jest również jednym z najcichszych na rynku. Sprawia to, że model GS95 świetnie sprawdza się w mieszkaniach, apartamentach, jak i małych domach. Jego małe gabaryty umożliwiają montaż w ciasnej kotłowni lub pomieszczeniu gospodarczym.

Zobacz więcej
Central_Vacuum_GS951-142x300
Central_Vacuum_H215-109x300

Model H215 jest najczęściej wybieranym odkurzaczem do domów jednorodzinnych. Zastosowano w nim bardzo wydajną turbinę firmy Ametek, co pozwoliło uzyskać niespotykaną w tej klasie urządzeń moc ssącą 650 AirWatt i bardzo niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 59 dB. Odkurzacz posiada hybrydowy system filtracji umożliwiający jego montaż w pomieszczeniach, gdzie nie wykonano wyrzutni. Model H215 również objęty jest 10-letnim okresem gwarancji na wszystkie części.

Zobacz więcej

Model H615 przeznaczony jest do domów o średniej wielkości, gdzie instalacja nie przekracza 8 punktów ssawnych. Zastosowano w nim mocny silnik firmy Ametek generujący aż 700 AirWatt mocy ssącej, przy niewielkiej głośności urządzenia wynoszącej zaledwie 59 dB. Technologia hybrydowa, która pozwala na użytkowanie odkurzacza na dwa sposoby: z wykorzystaniem samoczyszczącego się filtra lub poprzez stosowanie dodatkowych wymiennych filtrów workowych.

Zobacz więcej
Central_Vacuum_H615-109x300
Central_Vacuum_HX715-129x300

Model HX615 jest najmniejszą jednostką centralną, w której zastosowano unikalną technologię DataSync dającą możliwość zmiany siły ssania odkurzacza poprzez regulację obrotów jego silnika oraz stały monitoring stanu filtrów i urządzenia. Zastosowany silnik firmy Ametek pozwolił uzyskać aż 700 AirWatt mocy ssącej, przy zachowaniu niskiej głośności na poziomie zaledwie 59 dB. 

Zobacz więcej

Model H715 to odkurzacz w którym zastosowano 3-stopniową turbinę amerykańskiego producenta Electro-Motors uzyskując bardzo wysokie podciśnienie wynoszące ponad 39 kPa. Wyposażony jest on również w dodatkowy filtr powietrza chłodzącego silnik. Filtr zapobiega osadzaniu się pyłu węglowego powstającego w wyniku ścierania się szczotek elektrycznych podczas pracy silnika. Jednostkę H715 można stosować do instalacji w systemie Retraflex dla węży o długości 9,1m.

Zobacz więcej
Central_Vacuum_H715-129x300
Central_Vacuum_HX715-129x300

Model HX715 to świetne rozwiązanie dla bardzo wymagających użytkowników. Zastosowano w nim technologie DataSync zmniejszającą zużycie prądu o 20%, a także silni z 3-stopniową turbiną amerykańskiego producenta Electro-Motors generującego olbrzymie podciśnienie wynoszące ponad 39kPa. Jednostka wyposażona jest dodatkowo w filtr powietrza chłodzącego silnik, który zapobiega osadzaniu się pyłu węglowego wokół miejsca instalacji jednostki centralnej.

Zobacz więcej

Model H2015 posiada unikalną konstrukcję, w której zastosowano dwie szeregowo połączone turbiny. Uzyskano dzięki temu imponujące podciśnienie wynoszące ponad 42 kPa, co przekłada się na niespotykaną skuteczność sprzątania. Dzięki swoim świetnym parametrom jest to model najczęściej wybierany do instalacji wykonanych w systemie Retraflex. gwarantujący bezproblemową obsługę węży nawet o długości 15m.

Zobacz więcej
Central_Vacuum_H2015-129x300
Central_Vacuum_HX2015-129x300

Dzięki technologii DataSync w modelu HX2015 udało się skutecznie ograniczyć zużycie energii elektrycznej o 20% oraz wydłużyć żywotność silnika. Unikatowa konstrukcja silnika polegająca na zestawieniu dwóch szeregowo połączonych turbin zapewnia niesamowite podciśnienie wynoszące ponad 43 kPa, dając nie spotykaną u konkurencji efektywność w sprzątaniu. Dodatkowo odkurzacz wyposażony jest filtr powietrza chłodzącego silnik.

Zobacz więcej

Model HX7515 daje nie spotykaną u konkurencji możliwość konfiguracji odkurzacza. W zależności od potrzeb możliwa jest szeregowa lub równoległa praca turbin. Dzięki temu możemy w zależności od potrzeb uzyskać bardzo duże podciśnienie na poziomie ponad 57 kPa lub niesamowicie wysoki przepływ wynoszący ponad 420 m3/h.

Zobacz więcej
Central_Vacuum_HX7515-Szeregowo-200x300
Cyclo Vac HD800C

Odkurzacz centralny Cyclo Vac HD 800C to najnowsza konstrukcja kanadyjskiego producenta. Skierowana jest do posiadaczy małych i średnich domów, gdzie wykonano nie więcej niż 9 punktów ssawnych. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji bypassowego silnika firmy Ametek uzyskano ponadprzeciętną żywotność urządzenia, o czym świadczy miedzy innymi, aż 10-letni okres gwarancji na części bez limitu przepracowanych godzin..

Zobacz więcej
Odkurzacz centralny Cyclo Vac HD 801C to mocniejszy brat modelu HD 800C. Obie jednostki zostały wprowadzone do oferty równolegle. Tu również zastosowano znakomity bypassowy silnik firmy Ametek, ale o jeszcze lepszych parametrach. Dzięki temu Cyclo Vac HD 801C może być stosowany w średnich i dużych domach, gdzie instalacje są już bardziej skomplikowane. Odkurzacz jest w stanie obsłużyć nawet 14 punktów ssawnych. Zobacz więcej
Cyclo Vac HD801C