Wodny separator Wave

Wave do separacji zanieczyszczeń używa strumienia wody, co niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim może być stosowany do zbierania płynów, pyłów oraz resztek organicznych, które w innym typie urządzeń doprowadziły by do ich szybkiego uszkodzenia. Przy odpowiednio skonfigurowanej instalacji może współpracować miedzy innymi z myjką ciśnieniową oraz specjalną dyszą do prania tapicerki i wykładzin.

W separatorze na bieżąco zanieczyszczenia spłukiwane są przez wodę, a następnie przez odpływ trafiają bezpośrednio do kanalizacji. Separacja jest całkowicie zautomatyzowana przez co pracownik nie traci cennego czasu na kontrolę i opróżnianie zbiornika na zanieczyszczenia.

Separator wodny Wave znakomicie sprawdza się między innymi w myjniach samochodowych, restauracjach oraz innych obiektach gdzie występują zanieczyszczenia, które uszkodziły by inny typ odkurzaczy.

Jak widać wszechstronność centralnych odkurzaczy Cyclo Vac z serii HD jest olbrzymia. Dzięki bardzo dużej swobodzie konfiguracji sprawdzą się praktycznie we każdych warunkach.

Jeśli budujesz lub projektujesz hotel, przychodnię, myjnię, obiekt użyteczności publicznej itp. to bez wahania możesz zastosować w nim komercyjną linię odkurzaczy centralnych Cyclo Vac HD.