Vroom

VROOM ma formę małej prostokątnej skrzynki w której znajduje się zwinięty wąż. Występuje w dwóch długościach 5,5m i 7,3m. Najczęściej montowany jest w kuchni pod zlewem zamiast automatycznej szufelki w cokole, co nie wyklucza możliwości zastosowania obydwu urządzeń jednocześnie. Zasadniczo może być zastosowany w każdym miejscu gdzie często występuje konieczność doraźnego posprzątania. Oprócz kuchni może to być wiatrołap, garderoba, łazienka, przedpokój czy spiżarnia. Świetnie sprawdza się w przypadku sypkich zanieczyszczeń takich jak piasek, cukier, okruch z pieczywa, mąka, kasza, proszek do prania czy karma dla zwierząt.

Użycie Vrooma jest bardzo proste, wystarczy podnieść rękojeść węża ssącego do góry co spowoduje uruchomienie odkurzacza. Następnie wyjąć rękojeść z blokady i wyciągnąć potrzebna nam długość węża. Zassane zanieczyszczenie zostaną przetransportowane przez instalację do kubełka na śmieci znajdującego się pod jednostką centralną.

Po zakończeniu sprzątania przepływ powietrza wytwarzany przez odkurzacz zassie wąż z powrotem do kasety w szafce, a wkładając rękojeść do blokady wyłączymy jednostkę centralną.

Vroom dostępny jest w dwóch rozmiarach:

  • Z wężem o długości 5,5m przeznaczonym dla szafek o głębokości 50cm.
  • Z wężem o długości 7,3m przeznaczonym dla szafek o głębokości 60cm.

Zobacz jak działa