WallyFlex

Wally Flex jest elegancki, prosty w użyciu i bardzo praktyczny. Jest zawsze pod ręka tam gdzie go najczęściej potrzebujesz.

Estetyczny i kompaktowy system zarządzania wężem zamontowany na ścianie w Twoim domu zajmie niewiele miejsca. Rozciągany wąż ma zasięg nawet do 4 metrów od miejsca zamontowania. Wąż jest wystarczająco długi aby objąć całe pomieszczenie, a niekiedy nawet pomieszczenie przylegające.

Idealnie sprawdzi się w miejscach gdzie potrzebne jest doraźne sprzątanie:

  • wiatrołapie – do szybkiego sprzątnięcia naniesionego piachu ale także do usunięcia go z wycieraczki czy kratki przed wejściem
  • garażu – do sprzątnięcia stołu roboczego po wykonanej pracy
  • łazience – do sprzątnięcia pozostałości po kosmetykach
  • pralni – do wyczyszczenia filtra w pralce, szybkiego odkurzenia podłogi
  • garderobie – w połączeniu ze szczotką do czyszczenia ubrań doskonale sprawdzi się w tej roli!
  • kuchni – do sprzątania wszelkich nieczystości powstałych podczas przygotowywania bądź spożywania posiłków

Wally Flex może być używany samodzielnie bez dodatkowych ssawek/szczotek. Pasują do niego wszystkie akcesoria (ssawki, szczotki i rurki) – dokładnie takie same jakie stosujemy w reszcie elementów systemu centralnego odkurzania. Nie ma więc potrzeby kupowania elementów dedykowanych do Wally Flex.

Zobacz jak działa

Stojak do montażu w szafce kuchennej

Stojak montażowy umożliwia zamontowanie węża ssącego WallyFlex w dowolnym miejscu bez użycia płytki montażowej. Pozwala to na znaczne poszerzenie możliwych zastosowań dla tego urządzenia. Łatwa dostępność i uproszczona obsługa sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie do sprzątania intensywnie użytkowanych pomieszczeń takich jak kuchnia, warsztat, garderoba, garaż, wiatrołap itd.

Rozwiązanie to łączy w sobie pozytywne cechy innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku, nie powielając za razem ich wad. Podczas użytkowania nie ma potrzeby siłowania się z wężem, a do obsługi wystarczy jedna ręka co jest niezwykle istotne podczas prac np. w kuchni lub warsztacie.